Youtube giriş

Youtube giriş yap

Merhaba sizlere youtube giriş nasıl olur ve videoları nasıl indirirsiniz bunların yöntemlerini nasıl kullanacağınızı

youtube video indir,youtube giriş

youtube video indir,youtube giriş

anlatmaya çalışacağım.

1) Youtube giriş nedir ?

Youtube giriş herhangi bir bilgisayardan tarayıcı ayırt etmeksizin google veya diğer arama motorlarına youtube yazmanız yeterli olacaktır giriş için.tabii bunun öncesinde bu sitenin ne işe yaradığını sizlere anlatacağım.

2) Youtube ne işe yarar ?

Bildiğiniz üzere youtube bir video izleme sitesidir en basit tabir ile.ama gelin görün ki bu işin arka planıda var.nedir derseniz eğer üyeliğiniz varsa google da yada youtube de (bu ikisine de aynı kullanıcı adıyla giriş yapabilirsiniz ) size özel yani üyelere özel çok yararlı şeylerde mevcut.video yükleyebilir,size özel tv oluşturabilir,kişisel videolarınızı izletebilir veya sitenizde yayınlamak üzere video yu upload edip embed koduyla sitenizde ziyaretçilere izletebilirsiniz.ve daha nicesi…kaydolmak için tıklayınız.

3) You tube da video nasıl indirilir ?

Youtube da video indirmek bir hayli zorlaşmış son zamanlarda girdiğim kadarıyla.size videoları nasıl indireceğinizi anlatacağım.

En iyi video indirme programı ki bana göre download helper dır.mozilla tarayıcısı üzerine eklenti olarak kullanacağınız bu küçük programla istediğiniz videoları hızlıca ve kolay bir şekilde indirebilir ve videoları izleyebilirsiniz.eklentiyi indirmek için tıklayınız.

youtube video-youtube giriş programı-youtube giriş video-youtube giriş dns ayarları-youtube videoları-youtube giriş sorunu-youtube giriş problemi-youtube giriş sitesi-you tube giriş sitesi-youtube video indir

Bu yazıyı paylaşın !

3 thoughts on “Youtube giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>