YASAKLI SİTELERE GİRİŞ YAP !

YASAKLI SİTELERE GİRİŞ YAP !

ktunnel yasaklı sitelere giriş

ktunnel yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere nasıl giriş yapılır.internet üzerinde rahatça ve güvenle dolaşabilmeniz için IP nizi gizlemeniz lazım bunun için yasak sitelere tunnelci.com dan giriş yapmalısınız.

Kimimiz dns ayarları ile oynama yapıyor.kimisi de hotspot shield tarzı programlarla giriş yapıyor.

Yalnız bu tür programlar deneme amaçlıdır.premium sürümlerine geçmeniz lazım deneme sürümü bitince hesaplarına para yatırmanız lazım.

Yasak sitelere nasıl giriş yapılır ?

Yasak site deyince aklımıza türkiyeden mahkeme kararıyla giriş yapılamayan engellenen sitelere denir.bu sitelerin hepsi yabancı serverler üzerinden yayın yapmaktalar.ülkemizde geçen yıllarda dev video portalı olan youtube bile bu kararlar yüzünden türkiyeden girişi yasaklanmıştı.ve bunu yanında bilimum tüm yabancı sitelere dns ayarlarını değiştirerek te uygulanabilir.

Yasaklı siteler için program indir.

Yasaklı sitelere daha rahat giriş yapabilmeniz için hotspot shield programını indirmenizi tavsiye ediyoruz,tabii belli bir süreden sonra sizden para talep edecekler.premium hesabınız varsa sorun yok.eğer hesabınız yoksa önce üye olup sonrasında paypal veya kredi kartı yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın !

2 thoughts on “YASAKLI SİTELERE GİRİŞ YAP !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>