KTUNNEL İLE YASAKLI SİTELERE GİRMEK

Ktunnel ile yasaklı sitelere girmek

Yasaklı siteler şu sıralar bayağı revaçta yani her isteyen istediği siteye giriş yapabiliyor.her istediği video indirebiliyor yada izleyebiliyor.

Tabii yasaklı sitelere giriş yöntemlerini bilen kullanıcılar için geçerlidir bu sözlerim, önemli olan söz konusu ktunnel değildir.önemli olan rahatlıkla girebileceğiniz ve içerisinde hızlıca dolaşabilmektir.

Yasak siteler derken herkesin aklına bin bir türlü şeyler gelir tabii yanındada iyi veya kötü düşünceler gelir.

Niyetiniz iyi veya kötü olabilir.bu bizim için farketmez sizlere bu sitelere girmenizi tavsiye etmiyoruz ama yinede ben girip dolaşacağım videoları izleyeceğim diyorsanız siz bilirsiniz.sizlere burada ktunnel.com a girildiğinde neler yapabileceğinizi anlatacağım.resimlerle ve kolay basit bir anlatımla,

Google dan arattığımız anahtar kelime ktunnel yasaklı site olmalıdır.arama sayfasından sonuçlar sayfasına geçiş yapmakla beraber ilk sırada çıkan siteye tıklıyoruz.bu ktunnel arama motoru var ve istediğimiz filtreli kapalı ve ya yasaklı siteyi bu motora yazıyoruz.bu arada çıkan onca reklamlar pop-uplar v.s gibi şeylere kafanız bozulmadıysa devam edebilirsiniz. :)

Bu siteye de buradan girebilirsiniz.

Site zaten sizi girmek istediğiniz sayfaya yönlendiriyor hemde çok rahat gizli ve IP numaranız görünmeden sizi o sayfaya atıyor.bu sitenin diğer amacı da biliyorsunuz vekil sunucu olmaktır.

Vekil sunucunun görevi sizlerin ve diğer kullanıcıların adreslerini gizleyip rahatça dolaşmanızı sağlar siteler arasında, dediğim gibi ha birde internetiniz de ne kadar hızlı olursa o kadar iyi olur benden size nacizane tavsiyemdir.Hadi bakalım reklamsız günler dileği ile .

 

ktunnel-yasakli-siteler girmek

ktunnel-yasakli-siteler girmek

Bu yazıyı paylaşın !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>