KTUNNEL.COM İLE YASAK KALDIRMA

Ktunnel.com ile yasaklı siteleri kaldırma yöntemleri

Ktunnel.com ile yasaklı sitelere girişin tüm yöntemleri burda mevcuttur arkadaşlar.

Türkiyeden tüm girişlere yasak olan siteler programsız veya programlı bir şekilde yinede girilebiliyor.

Ktunnel.com gibi tünel siteleri sizin güvenliğinizi ve filtresiz gizli bir şekilde istediğiniz sitelere giriş yapmanızı sağlar.eğer sizde denemek isterseniz.

Arama motoruna ktunnel yazarak engelli sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.evet yanlış duymadınız programa vs. gibi şeylere ihtiyacınız yok arkadaşlar.

Ama şunu bilmenizi isterim internetiniz ve tarayıcınız bayağı bi hızlı olması lazım

Lazım diyorum ama niçin şayet girdiğiniz sitelerde video ve son çıkan filmelerin kalitesi hd,avi,veya blueray ise işiniz bir hayli zordur.

yok eğer hızım iyi diyorsanız sorun yoktur.umarım bu bilgilendirme sizlere yararlı olmuştur.

Yinede aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.en azında fikir ve bilgi sahibi olursunuz.ktunnel.com ile yasak kaldırma yöntemlerini size anlatacağım.ktunnel.com sitesine girdiğiniz zaman farklı farklı reklamlar eğer reklam filtreniz yoksa hemen arka arkaya çıkarlar.onları engellemek gerekir.yoksa tüm pencereler reklamlarla dolar gider.

iyi eğlenceler

Bu yazıyı paylaşın !

3 thoughts on “KTUNNEL.COM İLE YASAK KALDIRMA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>