KTUNNEL ÇEVRİM İÇİ GİZLİLİĞİNİ KORUYUN

ktunnel çevrimiçi gizliliğini koruyun yasak sitelere girme

Ktunnel çevrim içi gizliliğinizi korumakta 1 numara olan tunnelci.com şimdi de sizlere yasak sitelerde çevrim içi gizlilik politikalarını gösterecek.

ktunnel-yasaklı-girişBilindiği gibi yasaklı sitelere girmek ve güvenli bir biçimde internette sörf yapmak kolay değil.hele hele IP numaranızı gizlemek için başvurduğumuz binbir numara var ve bunun için her türlü yola başvuruyoruz.

Peki en basit yolla yasaklı açık sitelere nasıl gireceğiz.bu nasıl mümkün olacak.bu yasaklı sitelerde istediğimiz gibi gezinip hikayeler okuyup videolar seyretmek ve izlemek niye bu kadar zor.düşünsenize çocuklara yasak ama yetişkinlerede mi yasak bende anlamış değilim.

Gelin dostlar çevrimiçi gizliliğinizi korumak için bu işi hep beraber çözmeye çalışalım.insan kendi ülkesinde kendi memleketinde bu kadar kısıtlamayla karşılaşırsa bu işin sonu hiç iyi olmaz.

Söylemedi demeyin sonra gün boyunca bu tür yasaklı sitelere giriş yapmak isteyen milyonlarca kullanıcı var ve hepsi demeyelimde çoğu istediğini alamadan inernetten çıkıyor.umutsuz bir şekilde kapalı sitelere girmekten vazgeçiyor.

Anlaşılan bu gibi durumlar daha çok devam edecek.sonumuz hayır olsun yoksa bir isyan başlasa sosyal medya üzerinden birbirimize yükleniriz.tabi oda iyi olmaz.

Dediğim gibi bu gibi yasak sitelere girmek artık çok zorlaşmış.yinede umudu yitirmeyin ve araştırmaya devam edin.çünkü teknoloji ilerledikçe giriş yollarıda çoğalır.şimdilik ktunnel ile idare ediyoruz.

hotspot shield programı indir

Bu yazıyı paylaşın !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>