KTUNNEL

KTUNNEL GİRİŞİnternette birçok yasaklanmış site var.bunlardan bazıları youtube,maç izleme siteleri vs. ve bunun gibi daha yüzlercesi sizin yapmanız gerekenler bizim gibi proxy yani (vekil sunucu) olarak belirlediğiniz.ktunnel gibi sitelerden giriş yapmaktır.

Ktunnel nedir ?

Ktunnel gizliliğinizi korumak amacıyla belirli kodlarla oluşturulan ve bu siteler üzerinden giriş yapılan araçlardır.tüm kullanıcılar google üzerinden ktunnel diye arama yaptıktan sonra güvenli ve programsız hızlı bir şekilde giriş yapabilirler.bugün ktunnel nedir diye soranlara bu şekilde cevap verebilirsiniz.

Ktunnel youtube yasağını kaldırma

Ktunnel youtube yasağını kaldırmak için öncelikle google ın vereceği dns hizmetini bilmek lazım.bu hizmet kullanıcıların internet hızını yükseltmek için verilen çok iyi bir hizmettir.google tüm bunları yaparken inanın kullanıcıların yararına olsun diye yapıyor.bizlere kolaylık olsun diye.ktunnel girişin en hızlı yolu olduğuna göre internetinizinde hızı iyiyse sorun olmaz artık.

Ktunnel flash player sorunu çözmek

Diyelimki ktunnel sitesine girdiniz.ve istediğiniz sitenin adını girip enter a bastınız.söz konusu olan yasaklı sitedeki videolar açılmayabilir.o zaman ne yapmamız lazım.bunu anlatacağım size. Adobe flash player sayfamızdan giriş yapın ve en güncel olan flash player sürümünü tarayıcınıza yükleyin.

Sonrasında bir sorun çıkmazsa yüklemenizde tüm videoları rahatlıkla ve hızlı bir şekilde donmadan izleyebilirsiniz. Kaliteli bir seyir için sizlere önereceğim hd video seyretmenizdir.kalitesi yüksek hd filmler herzaman favorim olmuştur. İyi seyirler.fktunnel flash player sorunu çözümü-ktunnel hotspot shield-ktunnel proxy sitesi-ktunnel teknikportal-ktunnel mp3 dönüştürücü-ktunnel nasıl kullanılır-ktunnel youtube engeli kaldırma video-ktunnel youtube yasağını kaldırma-ktunnel giriş sayfası-yasaklı sitelere giriş-vtunnel giriş-ktunnel proxy sitesi-ktunnel flash player-ktunnel proxy-ktunnel izle-ketunnel yasaklı sitelere giriş-kutunnel çevrimiçi gizliliğinizi korumak için burada-yasak sitelere giriş ktunnel-ketunnel youtube giriş-yasaklı sitelere giriş dns-yasaklı sitelere giriş sitesi ktunnell-yasaklı sitelere giriş programı ktunell-yasaklı sitelere giriş 2012 kutunnel-kutunnel çevrimiçi gizliliğinizi korumak için burada-www ktunnel com ile youtube ye giriş-ktunnel youtube gir-ktunnel youtube girişi için ktunell-ktunnel youtube giriş sitesi-ktunnel youtube giriş-yasaklı sitelere giriş ktunnel-ktunnel proxy sitesi-k tunnel you tube giriş-you tube girişler-ktunnel youtubeye giriş

Bu yazıyı paylaşın !

4 thoughts on “KTUNNEL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>